Şehit Asker Son Yolculuğuna Silah Arkadaşlarının Omuzlarında Uğurlandı

Siirt 2. Jandarma Komutanlığı Özel Harekat’ ta (JÖH) görev yapmakta olan Jandarma Uzman Çavuş Karaca Tan için memleketi Kırşehir’de cenaze töreni düzenlendi.Siirt 2. Jandarma Komutanlığı görevinde çalışırken Bitlis’ten Van’a alışveriş...

Şehit Asker Son Yolculuğuna Silah Arkadaşlarının Omuzlarında Uğurlandı

banner390
Siirt 2. Jandarma Komutanlığı Özel Harekat’ ta (JÖH) görev yapmakta olan Jandarma Uzman Çavuş Karaca Tan için memleketi Kırşehir’de cenaze töreni düzenlendi.

Siirt 2. Jandarma Komutanlığı görevinde çalışırken Bitlis’ten Van’a alışveriş için gitmekte olduğu sırada Tan’ın, Bitlis çıkışında yoğun kar ve buzlanma nedeni ile arkadaşından aldığı otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybettiği öğrenildi. Uzman Çavuş Karaca Tan’ın Hacı Ömer Camii’ndeki cenaze namazına Kırşehir Jandarma komutanlığı görevlileri ile birlikte çok sayıda vatandaş ve Siirt 2. Jandarma Komutanlığındaki arkadaşları da katıldı.

Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Tan’ın cenazesi il merkezine bağlı Seyrek köyünde toprağa verildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.