Tokat’ta İki Katlı Ahşap Ev Alevlere Teslim Oldu

Tokat’ta çıkan yangında, iki katlı ahşap ev alevlere teslim oldu.Şehir Merkezi Taşhan yanında bulunan 2 katlı ahşap evde, henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Zemin katta bulunan döşemeci iş yerinden kaçarak canını kurtarırken,...

Tokat’ta İki Katlı Ahşap Ev Alevlere Teslim Oldu

banner390
Tokat’ta çıkan yangında, iki katlı ahşap ev alevlere teslim oldu.

Şehir Merkezi Taşhan yanında bulunan 2 katlı ahşap evde, henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Zemin katta bulunan döşemeci iş yerinden kaçarak canını kurtarırken, binanın boş durumda olması muhtemel bir faciayı önledi. Alevlerin göğe yükseldiği yangına kısa sürede müdahale eden, Tokat Belediyesi itfaiye ekipleri yaklaşık yarım saat süren çalışmanın ardından yangını kontrol altına alabildi. İtfaiye ekipleri, ayrıca yangının tarihi Taşhan’a sıçramaması için yoğun çaba gösterdi. Vatandaşlar ise yangını korku dolu gözlerle izlerken, polis vatandaşı olay yerinden uzaklaştırmaya çalıştı.

Bir süre önce restore edilen binanın bir ve ikinci katının boş olduğu öğrenilirken, bina sahibi Hasan Uslu, yangının nasıl çıktığını bilmediğini ifade ederek, “Bir anda duman çıkmaya başladı, kendimizi dışarı attık, ev alev aldı. Üst katlar boş, zemin katta kiracı esnaf vardı. Çok şükür can kaybı yok” diye konuştu.

Öte yandan, Tokat Belediyesi ekipleri tarafından yangının çıkış nedeninin tespiti için çalışma başlatıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.