TRAFİK EKİPLERİNDEN MODİFİYELİ ARAÇ UYGULAMASI

Karaman Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesine bağlı polis ekipleri asayiş ve önleyici ekip destekli, modifiyeli araçlara yönelik egzoz kontrolü ve genel trafik uygulaması yaptı.

TRAFİK EKİPLERİNDEN MODİFİYELİ ARAÇ UYGULAMASI

banner390
TRAFİK EKİPLERİNDEN MODİFİYELİ ARAÇ UYGULAMASI
İlgili Galeriye Git
Karaman Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesine bağlı polis ekipleri asayiş ve önleyici ekip destekli, modifiyeli araçlara yönelik egzoz kontrolü ve genel trafik uygulaması gerçekleştirildi. Yapılan uygulamada çok sayıda araç durdurularak kontrol edildi. 
Karaman Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesine bağlı polis ekipleri, Karaman Belediyesi Önü, Sanayi Kavşağı ve İsmet Paşa Caddesi ile 1. İstasyon Caddesinin kesiştiği noktada modifiyeli araçlara yönelik egzoz kontrolü ve genel trafik uygulaması gerçekleştirdi. Trafik polisleri ve motorize ekiplerin görev yaptığı uygulamada, asayiş ve önleyici ekipleri de destek verdi. Uygulama esnasında geniş güvenlik önlemleri alındı. Modifiyeli araçlar üzerinde uygulama yapan ekipler, egzozlarından yüksek ses çıkan ve abartı egzoz bulunan araçlara, cezai işlem uyguladı. Yakalanan bazı araçlar gerekli yasal kurallara uymadıkları için trafikten men edildi. Uygulamada muayenesi ve sigortası olmayan bazı araçlarında cezai işlem uygulanarak çekici yardımıyla otoparka çekildi.
Karaman Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesine bağlı polis ekiplerinin uygulamasının artarak devam edeceği bildirildi. 
Necati ERMİŞ


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Karamanoğlu - 1 yıl önce
Sadece yaz aylarında değil öteki aylardada yapılmalı
Avatar
zalim firari - 1 yıl önce
karaman polisinin isi bu gardasim diger polislerimiz şehit düşerken karamanda cezai işlem var ne garip
Avatar
gariban - 1 yıl önce
Sikiysa gidin doguda yapin bu uygulamayi dogunun yaktigi elektirik parasini boyle öderiz işte.....yazikkk
Avatar
karamanlı - 1 yıl önce
Modifiye suç degil yaşam tarzı.
Avatar
maganda70 - 1 yıl önce
Kendi uşakları kasksız yarış motorlarıyla fing atar hiç bir ceza almaz, garibanın evine gidebilmek için zor kötek aldığı 50 60 km. hız yapmayan eski mobiletine ceza yazabilme fırsatını kollarlar. Burda falan polis ceza polisi olmuş. Asayiş sıfır, idari büro pasaport ruhsat vs işin bugün bitmez. Sivili ayrı çeviği ayrı bir havada. Ama trafiğe gelince tek amaç ceza işlem uygulayabilmek.
Avatar
Tek dert bu - 1 yıl önce
Anlamadığım diğer illerdeki polislerimiz nelerle ugrasıyor bizim karamandakiler neyle çok rahatlar bırakın allahınızı severseniz egzoz olmadığı sürece zevkin cezasımı olurmuş tabi burda halk polise tas atmıor yada eylemdi vb bişeyler olmuyor ya doğana şahine takıyorlar
Avatar
Qq - 1 yıl önce
Doğuda zırhlı arabadan inemezler burada durum bu yazık
Avatar
Realist - 1 yıl önce
Cok super bir uygulama surekli olmali. Polisi tebrik ederim..