banner417
31 Ekim 2014 Cuma 15:19
79 Okunma
Uzman Çavuşun Hastane Güvenlikçisini Darp Ettiği İddiası
banner416
Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde uzman çavuş ve başçavuş arasında yaşanan gerginliği yatıştırmak için araya giren güvenlikçinin darp edilerek hastanelik olduğu öne sürüldü.

İddiaya göre, Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde başçavuş A.U. ile Uzman Çavuş S.Ö. arasında sıra gerginliği yaşandı. Taraflar birbirlerine hakaret etmeye başlayınca hastane güvenlik görevlileri araya girerek, gerginliği yatıştırmaya çalıştı. Hastane yönetimin devreye girmesiyle taraflar başhekim odasına alınarak, sakinleştirildi. Bu esnada Uzman Çavuş S.Ö., güvenlik görevlisi Kasım Kavran’ın (36) kendisine vurduğunu, yüzleşmek istediğini belirtti. Hastane yönetimi tarafından yüzleşmek için odaya çağrılan Kavran, iddiaya göre S.Ö. tarafından darp edildi. Bingöl Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Kavran, yapılan tedavinin ardından taburcu edildi.

"ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM"

Devlet Hastanesi’nden darp raporu alan Kavran, suç duyurusunda bulunacağını ifade ederek, "Taraflar arasında gerginlik vardı, güvenlikçi arkadaşlarla araya girdik. Uzman Çavuş S.Ö.’yü sakinleştirmek için dışarı çıkarmak istedik, bu esnada küfürler edip silahını çekmek istedi. Müdahale edip, silahını eşine verdik. Küfürler savurmaya devam edince elimle ağzını kapattım. Hastane yönetimi uzman çavuşu alarak odaya gitti. Daha sonra beni çağırdılar, odaya gittiğimde hastane yönetimi ve uzman çavuşun arkadaşları orada duruyordu. Ben konuşmaya başladığım esnada darp girişiminde bulundu. İlgili mercilere şikayette bulunacağım" dedi.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64