banner417
banner444
26 Aralık 2014 Cuma 10:35
41 Okunma
Vedat Şahin’in Cenazesi İçin Sıkı Önlem
banner416
Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ve koruması Ferdi Topal’ın cenazeleri için Samsun’un Bafra ilçesinde sıkı güvenlik önlemi alındı.

Dün gece Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan özel uçakla Samsun-Çarşamba Havaalanı’na getirilen cenazeler, 300 araçlık bir konvoyla Bafra’ya getirildi. Vedat Şahin’in cenazesi Kavakpınar Mahallesi Sarıçam Sokak’ta bulunan baba ocağına, koruması Birol Topla’ın cenazesi ise Gazipaşa Mahallesi’ndeki evine getirildi.

Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin’in cenazesinin getirildiği baba ocağının önünde her geçen dakika kalabalık artarken, diğer taraftan da İlçe Emniyet Müdürlüğü sivil ekipler ve resmi ekipler cenazenin getirileceği Mevlana Camisi güzergahında sıkı tedbirler aldı. Ayrıca takviye olarak Samsun’dan 2 akrep aracı ile bir otobüs çevik kuvvet ekibi Bafra’ya geldi.

Cenazeler, Kavakpınar Mahallesi Mevlana Camisi’nde cuma namazını müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecek. Vedat Şahin’in cenazesi Alaçam’ın Gökceboğaz Mahallesi Kargalı Mezarlığı’nda, koruması Birol Topal’ın cenazesi ise Bafra Asri Mezarlık’ta toprağa verilecek.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426