Yine Aynı Kavşak, Yine 3 Araçlık Trafik Kazası 1 Yaralı!

Vatandaş soruyor;''Bu kavşakta ölümlü trafik kazasının olması mı bekleniyor acaba!''

Yine Aynı Kavşak, Yine 3 Araçlık Trafik Kazası 1 Yaralı!

banner390
Karaman Hamidiye Mahallesi Yeni Sanayi Kavşağı Trafik Kazası 1 yaralı
İlgili Galeriye Git
Geçtiğimiz günlerde Hamidiye Mahallesi Sanayi Caddesi, Küçük Sanayi Sitesi Kavşağında otomobil ile minibüsün çarpışması sonucu 8 kişi yaralanmış ve burada sık sık yaralamalı trafik kazası meydana geldiğini haberleştirmiştik.

Yine aynı kavşakta Gökhan Yaşar (32) yönetimindeki 70 FC 580 plakalı kamyonet,  Fatih Aktuğ (28) yönetimindeki 70 HA 568  plakalı otomobil ile  Salih Akyürek (46) yönetimindeki 70 FU 962 plakalı motosikletle çarpıştı.

Çarpışma sonrası araçlarda maddi hasar meydana gelirken, motosiklet sürücü de yaralandı. Karaman Devlet Hastanesine kaldırılan sürücünün durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kavşakta sürekli maddi hasarlı ve yaralamalı trafik kazasının meydana gelmesi önlem alınmasının şart olduğunun göstergesidir. Yetkililerin bir an önce burada önlem almaları zorunluluk haline gelirken, ilerde meydana gelebilecek ölümlü kazaların da önüne geçilmesi kaçınılmaz olmuştur.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dogru - 2 yıl önce
işin kolayı orta refüjün kapanması. ana cadde ortalarında 1.5 metrelik ara geçişler var büyükşehirlerde hiç böyle birşey yok. çoguna kavşaktan dönmek zor geliyor