banner417
banner425
22 Ekim 2014 Çarşamba 10:31
25 Okunma
Aisyem İlk İzleme Ziyareti Gerçekleşti‏
banner416
Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) projesinin ilk izleme ziyareti ve toplantısı gerçekleştirildi.

Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından Yenilikle Dönüşüm Mali Destek Programı kapsamında desteklenen ve 4 Eylül 2014 tarihinde başlayan Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) projesinin, GEKA uzmanları tarafından ilk izleme ziyareti ve toplantısı 17 Ekim 2014 tarihinde ADÜ Rektörlük Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

Toplantı, Ajans Değerlendirme Uzmanları Eray Yalçın, Mustafa İlhan, Proje Koordinatörü Prof. Dr. E. Didem Evci Kiraz, Yapı İşleri Teknik Daire Başkanı Sıraç Gök, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Esin Sebetci, Aydın İl Yenilik Platformu Görünürlük ve İş Paket Lideri Gülay Gündeay, Proje Gönüllüleri Arş.Gör.Selen Gürsoy,Tuba Uslay,Strateji Geliştirme Dairesi Personeli Ali Bayazıt ve Yenilik Platformu Proje Sekreteri Figen Emek katılımı ile gerçekleşti.

Proje süresince yapılacak olan faaliyet planlarından bahsedilen toplantıda, çeşitli kararlar alınırken, süreç hakkında konuşuldu. Toplantı, Merkez Kampüs’te bulunan proje inşaat alanının ve Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) Proje Ofisinin gezilmesi ve fotoğraf çekimleri ile son buldu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426