banner417
banner444
11 Aralık 2014 Perşembe 11:16
23 Okunma
Akköylü Öğrenciler Diş Taramasından Geçirildi
banner416
Didim Rotary Kulübü ve Didim Rotaract Kulübü bünyesinde kurulmuş Toplum Birliği, Ağız ve Diş Sağlığı haftası etkinlikleri kapsamında Akköy ilkokulunda diş taraması gerçekleştirdi. Tarama sonunda öğrenciler diş fırçası ve diş macunu dağıtıldı.

Didim Rotary Kulübü ve Didim Rotaract Kulübü bünyesinde kurulmuş Toplum Birliği, Ağız ve Diş Sağlığı haftası etkinlikleri kapsamında Akköy ilkokulunda diş taraması gerçekleştirdi. Etkinliğe Didim Rotary Kulübü Başkanı Serap Ceyhan, Okul Müdürü Haydar Pınarbaşı, Didim Rotary Kulübü ve Didim Rotaract Kulübü üyeleri ile Diş Hekimi Hilmi Yıldırım katıldı. Etkinlik kapsamında Diş Hekimi Hilmi Yıldırım ağız ve diş temizliği, diş çürükleri ve dişlerine nasıl fırçalanması gerektiği konusunda öğrencilere bilgiler verdi; ardından öğrenciler diş taramasından geçirildi. Etkinlik sonunda öğrencilere diş fırçası ve diş macunu hediye edildi.

Didim Rotary Kulübü Başkanı Serap Ceyhan sosyal etkinlik kapsamında etkinliğin gerçekleştirildiğini belirterek katkı sunan Diş Hekimi Hilmi Yıldırım’a teşekkür etti. Okul Müdürü Haydar Pınarbaşı ise etkinlikten dolayı Didim Rotary Kulübü ve Didim Rotaract Kulübü üyelerine ve Diş Hekimi Hilmi Yıldırım’a teşekkür etti.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426