Atabay, Pektaşoğlu’nun Sitemini Haklı Buldu..

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Yalı Caddesinde yapılacak olan projeyle ilgili esnaflara yönelik düzenlenen toplantıya çağrılmamalarıyla ilişkin kendisine sitem eden Didim Esnaf Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu’nun haklı olduğunu...

Atabay, Pektaşoğlu’nun Sitemini Haklı Buldu..

banner390
Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Yalı Caddesinde yapılacak olan projeyle ilgili esnaflara yönelik düzenlenen toplantıya çağrılmamalarıyla ilişkin kendisine sitem eden Didim Esnaf Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu’nun haklı olduğunu söyleyerek özür diledi.

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Didim Esnaf Odası Başkanından özür diledi. Haftalık olağan basın toplantısında Yalı Caddesinde yapılacak olan projeyle ilgili esnaflara yönelik düzenlenen toplantıya çağrılmamalarıyla ilişkin kendisine sitem eden Didim Esnaf Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu’nun sitemini haklı buluna Atabay “Bu toplantıyla ilgili kendisini çok sevdiğim Oda Başkanımız Yaşar Pektaşoğlu sitem etmiş. Biz kendisinin o dönem sağlığından dolayı yaşadığı rahatsızlığı bildiğimiz için çağrı yapmadık ve davet etmedik. Ama edilmesi gerekiyormuş. Bu noktada kendisinin sitemi doğru; daha hassas olacağız. Bu konuda kendisinde özür diliyorum.” ifadelerine yer verdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.