Aydın Aski’de Personel Eğitimleri Sürüyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) vatandaşa daha iyi hizmet vermek için personel eğitim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.Aydın’ın ilçelerindeki ASKİ şubelerinde abone, tahakkuk,...

Aydın Aski’de Personel Eğitimleri Sürüyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) vatandaşa daha iyi hizmet vermek için personel eğitim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Aydın’ın ilçelerindeki ASKİ şubelerinde abone, tahakkuk, tahsilat ve evrak kayıt işlemlerinin en hızlı ve doğru biçimde yapılabilmesi için ASKİ Genel Müdürlüğü binasında hafta sonu eğitim veriliyor. İlçe personelleri cumartesi ve pazar günleri saat 09.00- 16.00 arasında uzmanlardan eğitim alıyor.

ASKİ Genel Müdür Vekili Cemalettin Küçükerol, bu eğitimlerin devam edeceğine dikkat çekerek “Temel amacımız halkımıza verdiğimiz hizmetin kalitesini daha da artırmak ve hizmet istikrarını sağlamak. Ancak bunu yaparken mesai saatlerini tercih etmeyerek aksamaların olmasına da izin vermiyoruz. Personelimiz hafta sonları bu eğitimleri almaya devam edecek” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.