Aydın Diva-sen Öğretmenleri Unutmadı

Diyanet Vakıf Çalışanları Sendikası (DİVA-SEN) Aydın İl Teşkilatı, yurt genelinde görev yapan tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutladı.24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir açıklama yapan DİVA-SEN Aydın İl Sekreteri...

Aydın Diva-sen Öğretmenleri Unutmadı

banner390
Diyanet Vakıf Çalışanları Sendikası (DİVA-SEN) Aydın İl Teşkilatı, yurt genelinde görev yapan tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutladı.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir açıklama yapan DİVA-SEN Aydın İl Sekreteri Ahmet Vehbi Sezgin, “Geleceğimizi emanet edeceğimiz yeni nesillerin yetişmesinde katkısı olan öğretmenlerimiz, vücudumuzdaki kılcal damarlara benzerler. Çocuklarımıza manevi duyguları veren, karşılaşacakları maddi ve manevi bütün zorlukları aşabilme yeteneğini kazandıran, vatanını milletini seven dinine diyanetine bağlı nesilleri yetiştiren, vefakar öğretmenlerimizdir. Memleketimizin her tarafında, hatta en ücra köşelerinde dahi yılmadan bıkmadan ve yorulmadan bütün zorluklara rağmen görev yapan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü’ Aydın DİVA-SEN adına tebrik ederim. Öğretmenlerimize sağlıklı başarılı vazifeler dilerim” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.