Aydın’da Sahte Vali Ve Kaymakam Uyarısı

Aydın Valiliği, Vali Erol Ayyıldız ve İlçe Kaymakamlarının adını kullanarak para toplamaya çalışan dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.Aydın Valiliği’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Son günlerde bazı şahıslar...

Aydın’da Sahte Vali Ve Kaymakam Uyarısı

banner390
Aydın Valiliği, Vali Erol Ayyıldız ve İlçe Kaymakamlarının adını kullanarak para toplamaya çalışan dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.

Aydın Valiliği’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Son günlerde bazı şahıslar tarafından Sayın Valimizin ve bazı İlçe Kaymakamlarımızın ismi kullanılarak bazı işletmeler ve hayırsever vatandaşlarımız telefonla aranmak suretiyle engelli vatandaşlarımıza akülü araç alımı için 2 bin 500 TL para talep edildiği öğrenilmiştir. Bu tür talepler dolandırıcıların işletme sahiplerini hayırsever vatandaşlarımızı dolandırmaya yönelik girişim ve yöntemlerdir. Sayın Valimizin ve bazı ilçe kaymakamlarımızın adını kullanmak suretiyle engelli vatandaşlarımızı istismar ederek kendilerinden maddi yardım talebinde bulunulan işletmelerin ve vatandaşlarımızın durumu derhal güvenlik birimlerine bildirmeleri, gerekirse Valiliğimiz Özel Kalem Müdürlüğünün 225 10 01-02 numaralı telefonlarına müracaat etmeleri gerekmektedir. Kamuoyuna önemle duyurulur” denildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.