Aydın’ın Başarılı Genç Yüzücüleri Ödüllendirildi

Aydın’da düzenlenen Okullar Arası Genç Kızlar ve Erkekler Yüzme müsabakalarında dereceye giren sporcular ödüllendirildi.Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde düzenlenen Okullar Arası Genç Kızlar ve Erkekler...

Aydın’ın Başarılı Genç Yüzücüleri Ödüllendirildi

banner390
Aydın’da düzenlenen Okullar Arası Genç Kızlar ve Erkekler Yüzme müsabakalarında dereceye giren sporcular ödüllendirildi.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde düzenlenen Okullar Arası Genç Kızlar ve Erkekler Yüzme müsabakaları Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Spor Merkezi Yüzme Havuzunda yapıldı.

Yaklaşık 50 sporcunun katıldığı müsabakalarda rekabetli yarışmalar gerçekleşti. Dereceye giren sporcuların madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Selami Balkan, Okul Sporları İl Temsilcisi Ayhan Afşar, antrenörler ve hakemler tarafından verildi. Şube Müdürü Selami Balkan, yaptığı açıklamada; “Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak müsabakaya katılan tüm sporcularımızı tebrik eder, derece elde eden takım ve sporcularımıza da başarılar dileriz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.