Aydınlı Kızlar, Balıkesir’e Hazırlanıyor

Kadınlar 3. Ligi 2.Grup’ta mücadele eden 7 Eylül Gençlikspor hafta sonunda Balıkesir’de oynayacağı Harb İş karşılaşmasını kazanmak istiyor.7 Eylül Gençlikspor Kulüb Başkanı Mustafa Yılmaz, gruptan çıkacaklarına emin olduklarını...

Aydınlı Kızlar, Balıkesir’e Hazırlanıyor

banner390
Kadınlar 3. Ligi 2.Grup’ta mücadele eden 7 Eylül Gençlikspor hafta sonunda Balıkesir’de oynayacağı Harb İş karşılaşmasını kazanmak istiyor.

7 Eylül Gençlikspor Kulüb Başkanı Mustafa Yılmaz, gruptan çıkacaklarına emin olduklarını belirterek,play off a hazırlandıklarını söyledi.

Kadın 3.Ligi 2.Grup’ta lider konumda bulunan 7 Eylül Gençlikspor’un Başkanı Mustafa Yılmaz bu konumlarını lig sonuna kadar sürdürmek için çalışacaklarını ifade etti. Yılmaz, “Takımımızın morali iyi . Bir tek Nazilli’de puan kaybettik. O maçı da kazanabilirdik. Girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik” dedi.

Takımlarının şampiyon olacağından emin olduklarını kaydeden Yılmaz, “Biz bu gruptan çıkacağımıza inanıyoruz. Daha sonra ilk 2’ye giren takımların oluşturacağı play off’ta elemeli maçlar oynanacak. Hazırlığımızı play off’a göre yapıyoruz” diye konuştu.

Yılmaz, Aydınlı kadınları maçlara beklediklerini sözlerine ekledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.