banner417
banner425
16 Aralık 2014 Salı 17:12
76 Okunma
Başkan Alıcık, İş Yeri Açılışına Katıldı
banner416
Göreve geldiği 2009 yılında bu yana işletme açan esnafın yanında olmayı sürdüren Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ilçede faaliyete giren Kahvaltı ve Aperatif salonunun açılış törenine katıldı.

Nazilli Yeşil mahalle 729 sokakta Ayşegül Emine Ayeş’in işletmeciliğini yapacak olduğu İBAY Kahvaltı ve Aperatif salonunun açılış törenine Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve çok sayıda davetli katıldı. Başkan Haluk Alıcık, okunan dualar eşliğinde işletmenin açılış kurdelesini keserek iş yeri sahipleri Ayeş ailesine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Nazilli’de istihdam sağlayan işyeri sahiplerine her zaman destek verdiklerini ve yanlarında olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “İBAY Kahvaltı ve Aperatif salonunun sahibi Ayşegül Emine Ayeş’in yeni iş yerlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Açtıkları bu iş yeri sayesinde bizim önemle üzerinde durduğumuz aş ve iş derdine de çare olacak, iş yerinde çalıştıracağı kişilere meslek sahibi olmasını sağlayarak katkıda bulunacaktır. Kendilerini kutluyor ve teşekkür ediyorum. Çalıştırdıkları insanlar ile ekonomiye katkı sağlayacakları için de ayrıca teşekkür ediyorum. Allah bol kazançlar ve hayırlı işler versin” dedi.

Açılışa katılan davetlilere lokma ikramının da yapılmasından sonra Belediye Başkanı Haluk Alıcık, salonu gezerek vatandaşlar ile sohbet etti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426