Didim Chp, Ak Parti’nin Afişi İçin Yargıya Başvurdu

CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş, AK Parti Didim İlçe Başkanlığı binasında asılı duran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın afişlerinin kaldırılması için yargıya başvurduklarını söyledi.CHP Didim İlçe Örgütünün Danışma...

Didim Chp, Ak Parti’nin Afişi İçin Yargıya Başvurdu

banner390
CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş, AK Parti Didim İlçe Başkanlığı binasında asılı duran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın afişlerinin kaldırılması için yargıya başvurduklarını söyledi.

CHP Didim İlçe Örgütünün Danışma Kurulu toplantısında konuşan CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş, AK Parti Didim İlçe Başkanlığı binasında asılı duran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın afişlerinin kaldırılması için yargıya başvurduklarını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti ilçe binasını saran fotoğraflarının kaldırılması için yasal olarak yargıya başvurduklarını ifade ederek “Konuyla ilgili İlçe Başkan yardımcımız Sinem Özçelik başvuruda bulundu. Bu afiş Cumhurbaşkanlığının tarafsızlığını etkiliyor. Hem Cumhurbaşkanı olup hem de parti binasında fotoğraflarının olması doğru değil” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.