banner417
banner425
24 Ekim 2014 Cuma 13:52
23 Okunma
Didim Esnaf Odası İle Mem Ortak Kurslar Açacak
banner416
Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdür vekili Hüseyin Erel’i ziyaret edip, yeni açılacak kurslarla ilgili fikir alış verişinde bulundu.

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdür vekili Hüseyin Erel’i ziyaret edip, kurslarla ilgili görüşmelerde bulundu. Başkan Pektaşoğlu Okullardaki kantinleri işletenlerden belge istendiğini belirterek bu konuda Mesleki Eğitim Merkezi ile birlikte ortak bir kurs açılmasını talep ettiklerini söyledi.

Merkez Müdür Vekili Hüseyin Erel kantin işletenlere yönelik ‘Açık alan satıcıları eğitimi’ adı altında bir kurs açmayı planladıklarını belirterek Esnaf Odasıyla birlikte bu kursu açmak için çalışma başlattıklarını söyledi. Pektaşoğlu kantincilere yönelik düzenlenecek olan kursa katılmak isteyenlerin odaya başvurmalarını istedi.

Esnaf Odası Başkanı Pektaşoğlu Mesleki Eğitim Merkezi öncülüğünde İş-Kur işbirliğiyle kurs açıp istihdama katkı sağlanması anlamında girişimlerde bulunacaklarını belirterek Meslek Edindirme kursu açmayı planladıklarını ifade etti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426