Didim’de 35 Yıllık Muhtarın Sokak Ve Park İsyanı….

Didim’de Hisar Mahallesi Muhtarı Bahri Aşık Mahallesine Belediye tarafından gerekli hizmetin verilmediğini ifade ederek, mahallesinde yapılmayan sokakların yapılmasını ve çocukları için park yapılması istedi.Didim Hisar Mahallesi Muhtarı...

Didim’de 35 Yıllık Muhtarın Sokak Ve Park İsyanı….

banner390
Didim’de Hisar Mahallesi Muhtarı Bahri Aşık Mahallesine Belediye tarafından gerekli hizmetin verilmediğini ifade ederek, mahallesinde yapılmayan sokakların yapılmasını ve çocukları için park yapılması istedi.

Didim Hisar Mahallesi Muhtarı Bahri Aşık Mahallesine Belediye tarafından gerekli hizmetin verilmemesine isyan etti. 35 yıldır Hisar Mahalle Muhtarlığı görevini yaptığını dile getiren Muhtar Aşık geçmişten bugüne mahallesinin belediyeden gerekli desteği ve yatırımı göremediğini belirtti.

Muhtar Aşık muhtar olarak cebinden en fazla para harcayan kişi olduğunu ileri sürerek “Mahallemde yapılması gereken çok fazla sokak var. Bu sokakların durumunun kötü olması mahalleliyi olumsuz etkiliyor. Çocuklar için bir park yapılması gerekli, bu konuda belediye başkanımıza konuya ilişkin bir mektup yazıp içerisine de çektiğim fotoğrafları koydum. Umuyorum ki en kısa sürede mahallemde çalışma başlayacaktır. Bu noktada gerekli çalışmaların başlamasını rica ediyorum.” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.