banner417
banner425
17 Aralık 2014 Çarşamba 14:16
13 Okunma
Didim’de Küçük Otellerin Sorunu Masaya Yatırılacak
banner416
Didim’de 6.ncısı düzenlenen Turizm Yatırım Zirvesinde en çok tartışılan konu başlıklarından olan küçük otellere çözüm aranıyor. Konuyla ilgili 26 Aralık Cuma günü ticaret Odası Kültür Merkezinde toplantı gerçekleştirilecek

Her ayın sonunda ilgili tüm kurumların işbirliği ile gerçekleşen Turizm Yatırım Zirvesi Sonuç Raporu değerlendirme toplantısı Aralık ayın da geniş katılımlı bir etkinliğe sahne olacak.

Didim Ticaret Odası, Didim Kaymakamlığı ve Didim Belediyesi işbirliği ve Küçük Oteller Derneğinin katkılarıyla; küçük oteller de verim artırılması, beş yıldızlı otellere alternatif oluşturacak sayıda ve kalitede olması, finans kaynaklarına ulaşımı, yenilenmesi ve kendi pazarını kendi oluşturacak hale gelmesi için danışma toplantısı yapılacak.

26 Aralık 2014 Cuma günü saat 14:00 de Didim Ticaret Odası Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek toplantıya Türkiye’nin dört bir yanından birbirinden güzel ve başarılı otellerin üyesi olduğu Küçük Oteller Derneği Başkanı Ömer Faruk Boyacı konuşmacı olarak katılacak.

Didim Ticaret Odasında bir araya gelen Didim Ticaret odası Yönetim Kurulu başkanı Şaban Üstündağ, Strateji Komisyonu Başkanı Hikmet Atilla, Yönetim Kurulu ve Komisyon Üyeleri Mekin Subaşı ve Celal Gümüş 26 Aralıkta gerçekleşecek toplantının detaylarını konuştular. Toplantı sonrası Komisyon Üyeleri, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Komisyon Üyesi Gürol Çelik ile birlikte Kaymakam İskender Yönden’i ziyaret ederek toplantının detaylarını paylaştılar. Kaymakam İskender Yönden ile yapılan görüşme de küçük otellere proje karşılığın da değişik fonlardan kaynak yaratmanın mümkün olabileceğini belirten Didim kaymakamı, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun da toplantıya katılıp, verilecek destekler konusun da bilgi verebileceğini belirtti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426