Didim’de Şiddetli Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi

Didim’de öğle saatlerinden itibaren etkili olan şiddetli yağışlar nedeniyle ana caddeler ve yollarda oluşan su baskınları hayatı olumsuz yönde etkiledi.Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünün İzmir’in batı ilçeleri ile Aydın’ın...

Didim’de Şiddetli Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi

banner390
Didim’de öğle saatlerinden itibaren etkili olan şiddetli yağışlar nedeniyle ana caddeler ve yollarda oluşan su baskınları hayatı olumsuz yönde etkiledi.

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünün İzmir’in batı ilçeleri ile Aydın’ın Didim ve Kuşadası ilçeleri ile Söke’nin batı kesimlerine yönelik yaptığı kuvvetli yağış uyarısının ardından Didim’de beklenen yağışlar öğleden sonra kendini gösterdi. İlçe genelinde etkili olan gök gürültülü kuvvetli sağanak yağışlar nedeniyle günlük hayatı olumsuz etkiledi. Yaklaşık 1 saat süren yağışlar nedeniyle ana bulvar, cadde ve sokaklar dereleri andırdı; yağmura yakalananlar ıslanmaktan kurtulamadı; yağmuru hazırlıklı olanlar ise şemsiyelerini açtı. Yağışlar nedeniyle ilçe genelinde zaman zaman elektrik kesintileri yaşanırken, başka herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı öğrenildi. Yağışların etkisini sürdürmesi bekleniyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.