banner417
banner425
20 Aralık 2014 Cumartesi 14:33
57 Okunma
Didimli Romanlara Yönelik Kat Hizmetleri Kursu Açılacak
banner416
Didim Mesleki Eğitim Merkezi, İşkur Söke Şube Müdürlüğü ve Didim Rumelili Romanler Derneği arasında imzalanan Mesleki Eğitimde İşbirliği protokolüyle Kat Hizmetleri Elemanı dalında kurs verilecek.

Didim Mesleki Eğitim Merkezinde imzalanan protokole İş-Kur Söke Hizmet Merkezi Müdürü Cemil Altun, Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Erel ile Didim Rumelili Romanlar Derneği Başkanı Mümin Var imza attı. Kat Hizmetleri Elemanı dalında kursun 536 saatlik olarak planlandığını belirtilerek kursun 25 kursiyerden oluşacağı öğrenildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan idim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Erel "Kursla ilgili müracaatlar şahsen yapılacak olup, kurs 10 iş günü içerisinde başlayacaktır. İşkur Söke Şube Müdürü Cemil Altun, “Öncelikle bizlerle işbirliği halinde olan Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ ne başta Merkez Müdürü Hüseyin Erel olmak üzere tüm personele teşekkür ediyorum. Yeni yılla birlikte Didim Mesleki Eğitim Merkezi’yle istihdam garantili yeni kursları planlayacağız. Hedefimiz geçen yılki açmış olduğumuz kurs sayımızı ve istihdam edilen kursiyer sayısını aşmak olacaktır” dedi.

Projenin uygulanması ile meslek sahibi olan kursiyerler Turistik tesis otel ve restoranlar da iş bulma imkânına sahip olacak.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426