banner417
banner425
15 Aralık 2014 Pazartesi 11:51
27 Okunma
Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Camileri Temizliyor
banner416
Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan tüm camilerde genel temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Efeler ilçesinde yer alan mahallelerinin tamamında sürdürülen cami temizliği, Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hummalı çalışmalarıyla devam ediyor. Belediye ekipleri, cami bahçelerinin dezenfekte edilmesinin ardından camilerin içlerindeki halıları temizleyerek vatandaşlar için sağlıklı bir ortam hazırlıyor. Periyodik olarak devam eden çalışmalar neticesinde camiler donanımlı bir şekilde temizleniyor.

Vatandaşların camiye geldiklerinde temiz ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini yerine getirmelerini önemsediklerini belirten Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Bayram Gül, “Birim bünyesinde oluşturduğumuz tam donanımlı ekiple ilçemizde bulunan camilerimizin temizliği yapılmaktadır. İbadetlerini yerine getirmek üzere camiye gelen vatandaşlar, temizlik açısından böyle bir çalışmayı gördüklerinde çok memnun olduklarını ifade ediyorlar. Hizmet anlayışımızda ki vatandaşın sağlığı ve memnuniyeti bizi yakından ilgilendiriyor. Çalışmalarımız her daim devam edecektir” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426