Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Camileri Temizliyor

Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan tüm camilerde genel temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.Efeler ilçesinde yer alan mahallelerinin tamamında sürdürülen cami temizliği, Efeler Belediyesi Temizlik...

Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Camileri Temizliyor

banner390
Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan tüm camilerde genel temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Efeler ilçesinde yer alan mahallelerinin tamamında sürdürülen cami temizliği, Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hummalı çalışmalarıyla devam ediyor. Belediye ekipleri, cami bahçelerinin dezenfekte edilmesinin ardından camilerin içlerindeki halıları temizleyerek vatandaşlar için sağlıklı bir ortam hazırlıyor. Periyodik olarak devam eden çalışmalar neticesinde camiler donanımlı bir şekilde temizleniyor.

Vatandaşların camiye geldiklerinde temiz ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini yerine getirmelerini önemsediklerini belirten Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Bayram Gül, “Birim bünyesinde oluşturduğumuz tam donanımlı ekiple ilçemizde bulunan camilerimizin temizliği yapılmaktadır. İbadetlerini yerine getirmek üzere camiye gelen vatandaşlar, temizlik açısından böyle bir çalışmayı gördüklerinde çok memnun olduklarını ifade ediyorlar. Hizmet anlayışımızda ki vatandaşın sağlığı ve memnuniyeti bizi yakından ilgilendiriyor. Çalışmalarımız her daim devam edecektir” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.