Efeler Belediyesi’nden ’ailemize Hoşgeldin’ Uygulaması

Efeler Belediyesi, internet sitesinde, dünyaya yeni gelen Efeler ailesinin yeni üyelerini sitesinde yayınlıyor.Efeler Belediyesi’nden yeni bir proje ve uygulama daha. Aydın’ın Büyükşehir Belediyesi olması ile yeni oluşturulmuş bir belediye...

Efeler Belediyesi’nden ’ailemize Hoşgeldin’ Uygulaması

banner390
Efeler Belediyesi, internet sitesinde, dünyaya yeni gelen Efeler ailesinin yeni üyelerini sitesinde yayınlıyor.

Efeler Belediyesi’nden yeni bir proje ve uygulama daha. Aydın’ın Büyükşehir Belediyesi olması ile yeni oluşturulmuş bir belediye olan Efeler Belediyesi yeniliklerine devam ediyor. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile vatandaşına en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edindiklerini kaydeden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “ Her bebek bir umuttur. Yaşanılası güzel bir dünya bırakmak, aydınlık, mutlu bir gelecek hazırlamak ebeveynlerin olduğu kadar idarecilerin de sorumluluğudur. Bu sorumluluk duygusu ile dünyaya her yeni gelen bebeğimize hoş geldin, Efeler ailesine hoş geldin. Umut getirdin, sevda getirdin, cennetin kokusunu boynunda, meleklerin gülüşünü dudaklarında getirdin. Bu umuda vesile olan her yeni Efeler ailesi bebeğinin anne ve babasını da kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Belediyenin büyük bir aile olduğunu belirten Başkan Özakcan, “Her gün biraz daha büyüyen ailemizi tanımak ve tanıtmak, kucaklamak bağlarımızı güçlendirecektir” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.