Efeler Belediyesi’nden Pilates Ve Halk Oyunu Kursu

Aydın’ın Efeler İlçesi’ne bağlı Umurlu Mahallesi’nde pilastes ve halk oyunu kursu açılacak.Efeler Belediyesi tarafından düzenlenecek olan kurslar hakkında bilgi veren Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, "Mahallemizde yaşayan bayanlarımıza...

Efeler Belediyesi’nden Pilates Ve Halk Oyunu Kursu

banner390
Aydın’ın Efeler İlçesi’ne bağlı Umurlu Mahallesi’nde pilastes ve halk oyunu kursu açılacak.

Efeler Belediyesi tarafından düzenlenecek olan kurslar hakkında bilgi veren Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, "Mahallemizde yaşayan bayanlarımıza yönelik pilates, gençlere ve katılmak isteyen herkese yönelik halk oyunları kursu düzenleyeceğiz. Aydın 30 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından büyükşehir statüsü kazandı ve geçmiş dönemde ilçe olan bazı yerler artık mahallemiz konumuna geldi. Belediye olarak görevimiz sadece yol yapmak, bina yapmak, çöp toplamak değildir. Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmet etmek üzere başladığımız görevimizde mahallelerimizdeki vatandaşlarımıza yönelik bu tür kurslar sürecektir" dedi.

Kursların ücretsiz olduğunu kaydeden Özakcan, vatandaşların kurslar hakkında detaylı bilgi için Umurlu Mahalle Muhtarlığı’na başvurmalarını istedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.