26 Aralık 2014 Cuma 10:40
26 Okunma
Efeler’de Metruk Bina Yıkıldı
Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların şikayetleri doğrultusunda, uyuşturucu madde kullanıcılarının mesken edindikleri ve tehlike arz eden metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi.

Osman Yozgatlı Mahallesi, Nuri Şanlı Parkı içerisinde bulunan metruk binada mahalle sakinlerinin şikayetleri üzerine, Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü incelemelerde bulundu. İnceleme sonucu terk edilmiş olan metruk binanın, madde bağımlılarının meskeni haline geldiği ve mahalle sakinleri açısından maddi manevi tehlike arz ettiği gerekçesiyle, Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yıkım işlemi gerçekleştirildi.

Özellikle uçucu madde kullanıcılarının kendine mesken edindiği ve gayri ahlaki durumların yaşandığına dair vatandaşları rahatsız eden bina, yıkılarak ortadan kaldırıldı. Yıkım işlemleri esnasında mahalle sakinleri memnuniyetlerini dile getirerek, “Can güvenliğimiz yoktu. Bu binayı yıkmakla bizlerin can ve mal güvenliği yanında huzurumuzu da sağladınız. Allah Belediye Başkanımız Mesut Özakcan’dan ve Efeler Belediyesi’nden razı olsun” şeklinde konuştular.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64