Egeli İhracatçılara İş Kanunu Eğitimi

Ege İhracatçı Birlikleri’nde İş Hukuku Uygulamaları ve İnsan Kaynakları Alanında İstihdam Çözümleri paneli gerçekleşti.Ege İhracatçı Birlikleri’nde bir insan kaynakları kuruluşu tarafından “İş Hukuku Uygulamaları ve İnsan Kaynakları...

Egeli İhracatçılara İş Kanunu Eğitimi

banner390
Ege İhracatçı Birlikleri’nde İş Hukuku Uygulamaları ve İnsan Kaynakları Alanında İstihdam Çözümleri paneli gerçekleşti.

Ege İhracatçı Birlikleri’nde bir insan kaynakları kuruluşu tarafından “İş Hukuku Uygulamaları ve İnsan Kaynakları Alanında İstihdam Çözümleri Paneli” düzenlendi. Panel, Avukat Ertürk Aras, kuruluşun Türkiye Operasyon Direktörü Betül Gülmez ve Ege ve Akdeniz Bölge Müdürü Oya Tüzün’ün katılımları ile gerçekleştirildi.

Avukat Ertürk Aras, iş yerinde istihdam ilişkilerini anlamak, iş sözleşmeleri, işe iade davaları, istihdam sorunlarını tanımak ve çözmek ile ilgili katılımcılara bilgi verirken, kuruluşun Türkiye Operasyon Direktörü Betül Gülmez ve Ege ve Akdeniz Bölge Müdürü Oya Tüzün değişen insan kaynakları trendleri, işe alım prosedürleri hakkında sunum yaptı.

İşyerinde istihdam ilişkilerini anlamak, istihdam sorunlarını tanımak ve çözmek için neler yapılabilir sorularının cevapları ve beraberinde değişen insan kaynakları trendleri hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı panele, 70’in üzerinde Ege İhracatçı Birlikleri üyesi katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.