banner417
banner444
26 Aralık 2014 Cuma 10:38
28 Okunma
Kubaliç Ve Yönetiminden Emniyet Müdürü Aytekin’e Ziyaret
banner416
Didim Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç ile yönetim kurulu üyeleri Didim İlçe Emniyet Müdürü Gürhan Aytekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Didim Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç ile yönetim kurulu üyeleri Didim İlçe Emniyet Müdürü Gürhan Aytekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Kubaliç’in yanış ıra Başkan yardımcısı Kadir Mirza, yönetim kurulu üyeleri Emin Gümüş, Çağlayan Çakır ile Musa Adalı katıldı.

Ziyarete konuşan Didim EKK Başkanı Ali İhsan Kubaliç yeni Emniyet Müdürü Aytekin’a görevinde başarılar dilerken, Didim EKK’nın yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Kubaliç Didim’in kozmopolit bir yer olduğunu, 1986 yılından bu yana Didim’de yaşadığını belirterek Didim’in için yapılması gereken her türlü çalışmada yer aldıklarını ve almaya da devam edeceklerini ifade etti.

İlçe Emniyet Müdürü Gürhan Aytekin ise Didim EKK Başkanı Kubaliç’e ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken Didim’e en iyi şekilde hizmet vermeye çalışacaklarını söyledi.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426