banner417
banner425
18 Aralık 2014 Perşembe 12:28
33 Okunma
Kuşadalı Turizmciler Bölgenin Doğasını Ve Tarihini Keşfediyor
banner416
Kuşadası Eko Sistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği8EKODOSD)’nin Kurumsal Üyelerinden olan Kuşadası’ndaki Korumar Hotel çalışanları, Aydın bölgesinin en güzel doğal alanlarından biri olan Madran Dağı’nın doğal ve kültürel zenginliklerini gezdi.

Madran Dağı’nın zirvesinden gürül gürül akan Gürlen Çayı’nın içindeki taşların üzerine harika bir teknikle yapılan antik köprünün üzerinden geçerek yürüyüşe başlayan Kuşadası Korumar Otel çalışanları, Aralık ayında bahar gibi bir havada çam ormanları içinde yürüyerek, bol bol temiz oksijen teneffüs etti. Turizmcilerin büyük ilgi gösterdiği yürüyüşe Kuşadası Otelciler Derneği Başkanı ve Kuşadası Korumar Otel Genel Müdürü Tacettin Özden ile EKODOSD Başkanı Bahattin Sürücü de katıldı.

Tacettin Özden turizm çalışanları olarak bölgenin tanınmasının büyük önem taşıdığını belirterek, yoğun geçen turizm sezonunun ardından hem bölgedeki tarihi ve doğal değerleri tanıdıklarını hem de önemli bir gezi gerçekleştirdiklerini söyledi.

EKODOSD Başkanı Bahattin Sürücü ise “ Özellikle turizm gibi hassas ve zor bir sektörde faaliyet gösteren çalışanların motivasyonları çok önemlidir. Bu tür faaliyetler çalışanlar açısından hem üzerindeki streslerini atmak, hem birlikte güzel bir günü paylaşmak açısından çok yararlı olmaktadır. Korumar Hotel Genel Müdürü ve KODER başkanı Tacettin ÖZDEN epeydir bu imkanları çalışanlarına sunmakta, kendisi de onlarla birlikte bu güzellikleri paylaşmaktadır. Daha da önemlisi personelinin yakın bölgemizin doğasını ve henüz daha tam olarak keşfedilmeyen tarihi alanlarını görmelerinin, hem koruma duyarlılığı açısından hem de tanıtım yönünden büyük fayda sağlayacağını söylemektedir. Kurumsal üyemiz Korumar Hotel’e ve Genel Müdürü Tacettin ÖZDEN’e doğal ve kültürel zenginliklerimizin korunması ve tanıtılmasına gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz“ diye konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426