Kuşadası 1. Fotoğraf Çalıştayı Sona Erdi

Kuşadası’nda gerçekleştirilen Mehmet Nuri Göçen 1. Fotoğraf Çalıştayı sona erdi.Uluslar arası Kültür Sanat Diyalogları Derneği tarafından Kuşadası Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği(KUFSAD)’nin katkılarıyla düzenlenen çalıştay,...

Kuşadası 1. Fotoğraf Çalıştayı Sona Erdi

banner390
Kuşadası’nda gerçekleştirilen Mehmet Nuri Göçen 1. Fotoğraf Çalıştayı sona erdi.

Uluslar arası Kültür Sanat Diyalogları Derneği tarafından Kuşadası Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği(KUFSAD)’nin katkılarıyla düzenlenen çalıştay, Kuşadası Hilton Double Tree Hotel bünyesindeki Old Town Tanneries ismini taşıyan eski tabakhanelerde düzenlendi. 4 gün süren çalıştayda, "Fotoğrafla Bakmak : Fotoğrafın Diğer Sanat Disiplinleriyle İlişkisi" teması olarak ele alındı.

Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy ve Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’nın da katıldığı açılış töreninin ardından Beyhan Özdemir’in “ Disiplinlerarası Bir Disiplin Olarak Fotoğraf “ isimli sunumu gerçekleştirildi. Çalıştay sırasında bir çok fotoğraf ustası tarafından gösteri ve söyleşiler yapıldı ve sunumlar gerçekleştirildi. 4 gün süren Mehmet Nuri Göçen 1. Fotoğraf Çalıştayı sırasında “1+40 Ali” - Ali Var & Tahir Ün, “9 Eylül Ünv. GSF Temel Sanat Eğitimi Bölümü Öğretim Üyeleri Sergisi” - Berna Aydın, İlke İlteri, Hayal İncedoğan, Mehmet Koştumoğlu, “Balığın Öyküsü” - Mehmet Ünal, "İç İçe Geçmiş Zamanlar" - Aydın Tunaboylu, “Mahzen Photos Kolektifi Sergisi” ve “Nomofobi” - Bayram Yılmaz isimli fotoğraf sergileri açıldı. Ayrıca, Kemal Cengizkan - İlke Coşkuner - Alberto Modiano - Tahir Ün - Mehmet Ünal ve Ali Var imza günü düzenleyerek, kitaplarını imzaladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.