Kuşadası’nda Park Yenileme Çalışmaları

Kuşadası Belediyesi’nin Park Bahçe revizyon ve yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmalarıyla, Şehir merkezindeki İzmirli Ali Parkı yepyeni bir görünüm kazanırken, Gürbüz Parkı’nda...

Kuşadası’nda Park Yenileme Çalışmaları

banner390
Kuşadası Belediyesi’nin Park Bahçe revizyon ve yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmalarıyla, Şehir merkezindeki İzmirli Ali Parkı yepyeni bir görünüm kazanırken, Gürbüz Parkı’nda ise çalışmalar devam ediyor.

Eksikleri tamamlanan parklara parke taşı döşenip, otomatik sulama sistemi kurulurken, çiçek ve ağaç ekimi yapıldı, oyuncakları yenilendi. Kuşadası’ndaki park sayısının arttırılması, mevcut parkların ise tamamen yenilenmesi için ekipler çalışmalarını sürdürecek, önümüzdeki yılın sonuna kadar ilçemizde yenilenmeyen park kalmayacak. Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kentin nefes alacak mekanlara ihtiyacı olduğunu söyleyerek, “Kuşadası’ndaki parkları, bahçeleri çoğaltacağız. Şehrin nefes alacağı, çocuklarımızın özgürce oynayacakları mekanlar yaratacağız. Kuşadası’nı parkları, yeşil alanları ile anılan bir kent haline getireceğiz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.