Mumcuoğlu: “profesyonelce Düşündük”

Aydın 1.Amatör Küme 4.Grup’ta Aydınspor’u 2-0 yenerek şampiyonluk yolunda büyük avantaj yakalayan Fehmi Mumcuoğlu, büyük mutluluk yaşadıklarını belirtti.Kazanmaktan başka çareleri olmadığını ifade eden Mumcuoğlu, “Rakibimiz iyi...

Mumcuoğlu: “profesyonelce Düşündük”

banner390
Aydın 1.Amatör Küme 4.Grup’ta Aydınspor’u 2-0 yenerek şampiyonluk yolunda büyük avantaj yakalayan Fehmi Mumcuoğlu, büyük mutluluk yaşadıklarını belirtti.

Kazanmaktan başka çareleri olmadığını ifade eden Mumcuoğlu, “Rakibimiz iyi bir takım. İyi mücadele ettiler. Ama futbolun adaleti yok. Futbol üç neticeli bir oyun. Biz sakin oynadık, temkinli davrandık. Rakibimizin pozisyonları daha fazlaydı. Ancak, değerlendiremediler. Değerlendirseler daha farklı olurdu. Rakibimizin oyuncuları da adeta hara kiri yaptı. Biz ise ne hakemle, ne de rakiple oynadık. Profesyonelce düşündük. Sadece işimizi yaptık. Kazandığımız için mutluyuz. Hedefimiz belli. Şampiyonluk için yola devam ediyoruz. Artık oynayacağımız maçların nitelikleri finalden öteye geçti. Tüm Aydın’ı bizi desteklemeye bekliyoruz” diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.