Potanın Efeleri Durmuyor

Aydın’ı Bölgesel Basketbol Ligi’nde temsil eden Aydın Büyükşehir Belediyspor BAY geçeceği haftayı boş geçmiyor. Normal programını sürdüren mavi beyazlılar bir yandan transfer çalışmalarını da sürdürüyor.Son olarak Uşak Sportif...

Potanın Efeleri Durmuyor

banner390
Aydın’ı Bölgesel Basketbol Ligi’nde temsil eden Aydın Büyükşehir Belediyspor BAY geçeceği haftayı boş geçmiyor. Normal programını sürdüren mavi beyazlılar bir yandan transfer çalışmalarını da sürdürüyor.

Son olarak Uşak Sportif patentli Miraç Erol’u kadrosuna katan mavi-beyazlı ekibin Genel Menejeri Serkan Akşit, işlerinin kolay olmadığını söyledi.

BAY haftasının kendilerine ilaç gibi geldiğini anlatan Akşit, “Haftada yedi antrenman yapıyoruz. Maç tempomuzu arttırmak için iyi çalışmalıyız. Bizim amacımız Aydınlılara salonu sevdirmek. Bunu yapabileceğimize inancımız tam. Maçlarımızı 16.00’da oynuyoruz. Adnan Menderes Stadı’nda Aydınspor 1923’ün maçlarından hemen sonra maçlarımız başlıyor. Sporseverleri stadtan sonra bizi desteklemeye bekliyoruz” dedi.

Akşit, Aydın’a iyi bir takım izlettireceklerine inandıklarını ifade ederken, Kütahya Gençlik ile oynadıkları karşılaşmanın kendileri açısından iyi geçtiğini ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.