banner417
banner425
18 Aralık 2014 Perşembe 09:40
62 Okunma
Ptt Müdürü Ercan: “hizmet İçin Burdayız”
banner416
İzmir Torbalı’dan İ Didim’deki PTT Merkez Müdürlüğüne Müdür olarak atanan Mehmet Ercan, Didim’deki mevcut personel ile en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını belirtti.

Yaklaşık 2 ay önce İzmir Torbalı’dan Didim’deki PTT Merkez Müdürlüğüne Müdür olarak atanan Mehmet Ercan Didim’deki çalışmaları ve mevcut hizmet durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

PTT Didim Merkez Müdürü Mehmet Ercan Aslen Karslı olduğunu evli ve 3 çocuk babası olduğunu belirterek , 32 yıllık memuriyeti döneminde Gümüşhane, Erzincan, Tuncel, Sivas, Burdur ve İzmir Torbalı’da görev yaptığını söyledi.

Didim’in insanlar tarafından merak edilen bir yer olduğunu belirten Ercan, “Didim havası çok güzel, şu an insanlarla pek tanışma imkânımız olmadı. Ben ve ekibim Didim için yürekten çalışacağız. Elimizden geldiği kadarıyla halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağız. Şu an 6 memur, 12 dağıtıcı ve taşeron firma personeli ile toplamda 31çalışanla hizmet veriyoruz. Bu sayı yeterli mi, yeterli değil. Didim bir dünya şehri, Bu anlama hizmetlerimizle ilgili brifinglerimiz hazırladık. Başmüdürlüğümüze bunları arz edeceğiz. Norm sayının arttırılması ve Didim’e en iyi şekilde hizmet vermek için bu çalışmanın da takipçisi olacağız” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426