Sahil Güvenlik Komutanı Üstem’den Kuşadası’na Ziyaret

Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Hakan Üstem, Kuşadası’nda konuşlu bulunan sahil güvenlik bot komutanlığında incelemede bulundu. Tümamiral Üstem, daha sonra Kuşadası Kaymakamlığı’nı ziyaret etti.Kuşadası Setur Marina içerisindeki...

Sahil Güvenlik Komutanı Üstem’den Kuşadası’na Ziyaret

banner390
Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Hakan Üstem, Kuşadası’nda konuşlu bulunan sahil güvenlik bot komutanlığında incelemede bulundu. Tümamiral Üstem, daha sonra Kuşadası Kaymakamlığı’nı ziyaret etti.

Kuşadası Setur Marina içerisindeki sahil güvenlik bot komutanlığında inceleme ve denetleme yapan Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Hakan Üstem, daha sonra beraberindeki Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanı Deniz Kurmay Kıdemli Albay Murat Yılmazarslan, Sahil Güvenlik 311 Komutanı Yüzbaşı Akın Çoşkunlar ve Sahil Güvenlik 67 Komutanı Üst Teğmen Hakan Baştürk ile birlikte Kuşadası Kaymakamlığına giderek, Kaymakam Muammer Aksoy’u makamında ziyaret etti. Kaymakam Muammer Aksoy ile görüşen ve sahil güvenlik çalışmalarıyla ilgili görüş alış verişinde bulunan Tümamiral Hakan Üstem, çıkışta da Kuşadası Kaymakamlığı şeref defterini imzaladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.