Söke Belediyesi Oto Kademesi Faaliyete Geçti

Söke Belediyesi şantiye alanına kurulan oto kademesi hizmet bakımından beş yıldızlı özel oto servislerini aratmıyor.Belediye araçlarının ön bakım ve onarımlarının yapılabildiği kademe faaliyete geçti. Söke Belediyesi Şantiye arazisi...

Söke Belediyesi Oto Kademesi Faaliyete Geçti

banner390
Söke Belediyesi şantiye alanına kurulan oto kademesi hizmet bakımından beş yıldızlı özel oto servislerini aratmıyor.

Belediye araçlarının ön bakım ve onarımlarının yapılabildiği kademe faaliyete geçti. Söke Belediyesi Şantiye arazisi içinde 300 metrekare alana inşa edilen kademede; belediye araçlarının yağ değiştirme, lastik, hava-yağ filtresi değiştirme, oto elektrik gibi arızaları gideriliyor. Kademede 4 personel görev yapıyor.

Oto kademesinin büyük fayda sağlayacağını belirten Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; “Belediye araçlarımızın kartoteksi (özlük dosyası) oluşturuluyor. Araçlarımızın düzenli takipleri yapılacak. Maddi ve zamandan tasarruf edilerek, araçlarımızın birçok bakım ve arızasını kendi kadememizde gidereceğiz. En azından bakımları için dışarı gidecek araçların ön bakımlarının kendi bünyemizde yapılmasını, nelere gereksinimi olduğunu tespit edebileceğiz” diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.