banner417
banner425
08 Aralık 2014 Pazartesi 15:42
15 Okunma
Söke Chp Yönetimi Mazabatasını Aldı
banner416
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Söke İlçe Teşkilatı’nın yeni yönetimi mazbatalarını aldı.

Saat 14.30’da İlçe Seçim Kuruluna giden Hüseyin Gündüz Başkanlığı’ndaki Söke CHP’nin yeni yönetimi mazbatalarını alarak, resmen görevlerine başladı.

Söke CHP ilçe yönetimi olarak gerçekleştirecekleri ilk toplantıda görev dağılımını yapacaklarını belirten Söke CHP’nin yeni ilçe başkanı Hüseyin Gündüz, yaşanan sürecin hayırlı olmasını diledi. CHP’nin Söke’deki çıtasını daha da yükseltmek için çalışacaklarını belirten Söke CHP İlçe Başkanı Hüseyin Gündüz; “Birlik ve beraberlik içerisinde parti içinde ve parti dışında diğer siyasi partilerle, sivil toplum kuruluşlarıyla diyalog içerisinde çalışacağız. Genel seçimlere kısa bir süre kaldı, seçimlerde CHP’nin nasıl bir fark yaratacağını hep birlikte göreceğiz” dedi.

Hüseyin Gündüz Başkanlığı’ndaki Söke CHP’nin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: Şule Akalın, Gizem Akdağ, Musa Akgöl, Erdal Altın, Habibe Avcı, Serpil Can, Suat Durukan, Yurdakoş Elgün, Mustafa Gölcük, Esin Gözcü, Coşkun İltüzel, Hüseyin Kışgın, Bayram Sayın, Halil Sönmez, pelin Şenoğlu, Veli Devrim Yerli.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426