banner417
banner425
24 Ekim 2014 Cuma 16:18
18 Okunma
Söke Tayem’de Eğitim Hız Kesmiyor
banner416
Söke Tarımsal Yayım ve Hizmet İçi Eğitim Merkezi Müdürlüğü (TAYEM)’de çeşitli dallarda açılan eğitim kursları hız kesmeden devam ediyor.

Söke TAYEM’de Ekim ayında İletişim Teknikleri ve Tarımsal Yayın, Tarım Alet ve Makine Kullanımı ile Sulama Metotları konularında 3 eğitim kursu devam ediyor. Ekim ayı programı dahilindeki bu kursların 24 Ekim’de sona ereceği belirtildi. Bu kurslarda 40’a yakın kursiyer eğitim görürken; kurslarda birçoğu yurtdışında da çeşitli proje ve eğitimlerde yer almış eğitmenler olan Ramazan Bülbül, Bircan Akdeniz, Adnan Süllü, Mehmet Sabah, Aysima Kocatürk, Hatice Kırdı, Kürşat Aşık, Nihat Kurt, Erkan Toy, Bülen Ayhan öğreticiler olarak yer alıyor.

Ankara ve Adana’da bulunan merkez müdürlüklerinin dışında Türkiye’de bulunan üç Tarımsal Yayım ve Hizmet İçi Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nden biri olan Söke TAYEM’de; ihtiyaca uygun tarımsal kursların açılmasına devam edileceği belirtiliyor. Söke TAYEM’de yıl içinde hayvancılık, meyve tarımı ve ekipmanların operatörlüklerine dair çeşitli kurslar da açılıyor. Söke TAYEM, talebin olması halinde çeşitli tarımsal kurum ve kuruluşlara da eğitim alanında destek verip, işbirliği yapabiliyor.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426