Sökeli Uğur Altın’ın Yer Aldığı Finitolar ‘akademi’de Yarışıyor

Geçen yıl Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılarak beğeni toplayan, bu yarışmada finale kadar yükselme başarısı gösteren Aydınlı ekip ‘Finitolar’; bu sezon TV8’de yayınlanan yeni yarışma programı ‘Akademi’de yer alıyor.Sökeli...

Sökeli Uğur Altın’ın Yer Aldığı Finitolar ‘akademi’de Yarışıyor

banner390
Geçen yıl Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılarak beğeni toplayan, bu yarışmada finale kadar yükselme başarısı gösteren Aydınlı ekip ‘Finitolar’; bu sezon TV8’de yayınlanan yeni yarışma programı ‘Akademi’de yer alıyor.

Sökeli genç yetenek Uğur Altın’ın da yer aldığı ‘Finitolar’, yeni yarışma programında da sahneledikleri skeçler ve performanslarıyla adlarından söz ettirmeyi başardı. 7 ekibin yer aldığı Akademi adlı yarışma programında, ekipler ikişer skeç sahnelerken, izleyiciler en iyi skeci seçiyor. TV8’de ekrana gelen ‘Akademi’ her hafta Perşembe akşamları yayınlanıyor.

Sökeli oyuncu Uğur Altın’ın da yer aldığı Aydınlı ekip Finitolar’ın daha önce Yetenek Sizsiniz, şimdide Akademi adlı yarışma programlarıyla ekrana gelmesi Söke ve Aydınlıları oldukça mutlu ediyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.