Sultanhisar Adnan Menderes Bulvarı Yenilenecek

Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı’ndan ilçeye giden bir heyet Adnan Menderes Bulvarı projesi için incelemelerde bulundu.Sultanhisar ilçesindeki Adnan Menderes...

Sultanhisar Adnan Menderes Bulvarı Yenilenecek

banner390
Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı’ndan ilçeye giden bir heyet Adnan Menderes Bulvarı projesi için incelemelerde bulundu.

Sultanhisar ilçesindeki Adnan Menderes Bulvarı yol ve kaldırım düzenlemesi çalışmaları proje hazırlığı için ilçeye gelen heyet, Yıldırımkaya ile bulvar üzerinde bir süre incelemeler yaparak fikir alış-verişinde bulundu. Proje hakkında bilgi veren Yıldırımkaya, "Göreve geldiğimiz 1 Nisan 2014 gününden bu yana ilçemizdeki vatandaşlarımız güzel ve temiz bir ilçede yaşamaları için çalışmalarımıza başladık. Adnan Menderes Bulvarı’nın yol ve kaldırım düzenlemesini yapacağız. Henüz proje aşamasındayız. Projemizin tamamlanmasının hemen ardından çalışmalarımıza başlayarak ilçemize yakışan bir yer hale getireceğiz" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.