banner417
banner425
22 Aralık 2014 Pazartesi 09:41
24 Okunma
Üniversitelilerden Mersinbelenli Öğrencilere Destek
banner416
İzmir Ege Üniversitesi öğrencileri, ‘Umutları Büyütüyoruz’ projesi kapsamında Mersinbelen Mahallesi’ndeki ilköğretim okulu öğrencilerine, kitap, kırtasiye ve ihtiyaç malzemeleri yardımında bulundu.

Koçarlı Belediyesi, Koçarlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ege Üniversitesi Rektörlüğü Edebiyat Fakültesi Dekanlığı tarafından ortaklaşa hazırlanan ‘Umutları Büyütüyoruz Projesi’ hayata geçirildi.

Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü 2. sınıf öğrencileri, ilkokul öğrencileri arasında etkileşim yaratmak için hazırladıkları proje kapsamında, sponsorlardan topladıkları kitap, kırtasiye ve malzeme yardımını, Koçarlı’nın Mersinbelen İlköğretim Okulu öğrencilerine dağıttı. Ege Üniversitesi Öğrencileri Mersinbelen İlköğretim Okulu’nda eğitim gören öğrencilere, sinevizyon gösterisi ile tarihi ve kültürel yerleri anlattı.

Üniversite öğrencileri, daha sonra Belediye Başkanı Mutlu Öztürk ile sınıfları dolaşarak öğrencilere kitap, kırtasiye ve malzeme yardımında bulundu. Üniversite öğrencileri, daha sonra okul bahçesinde öğrencilerle çeşitli oyunlar oynadı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426