Yağmur Sonrası Sahilde Çöp Ve Pislik Yığınları Oluştu

Aydın’ın Didim ilçesinde etkili olan sağanak yağışın ardından Altınkum Sahili denizden çıkan ve yağmur sularının getirdiği pislikler dolup taştı.Didim’de etkili olan sağanak yağışın ardından Altınkum sahili denizden çıkan ve...

Yağmur Sonrası Sahilde Çöp Ve Pislik Yığınları Oluştu

banner390
Aydın’ın Didim ilçesinde etkili olan sağanak yağışın ardından Altınkum Sahili denizden çıkan ve yağmur sularının getirdiği pislikler dolup taştı.

Didim’de etkili olan sağanak yağışın ardından Altınkum sahili denizden çıkan ve yağmur sularının getirdiği pislikler dolup taştı. Balık ağları, bira şişeleri, naylon poşet vb. bir çok çöp sahile vururken, plajdaki pislik görenlerinden tepkisini çekti. Yağmurlu havanın ardından Perşembe günü çıkan güneşli havayı fırsat bilen Didimliler ise Yalı Caddesi üzerinde yürüyüş yaparak güzel havanın tadını çıkarırken plajdaki görüntünün Didim’e yakışmadığını ve en kısa sürede Belediyenin buraları temizlemesi gerektiğini ifade etti.

Öte yandan ise güzel havanın tadını çıkarmak isteyenler Belediye Çay Bahçesinde deniz ve güneş keyfi yaparken kimileri de deniz kenarında olta atıp balık tuttukları görüldü.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.