Yıldızspor Altyapısı Boş Geçmiyor

Aydın’ın önemli altyapı kulüplerinden Yıldızspor, hafta sonlarını boş geçmemeye devam ediyor. Mavi-beyazlı ekibin tüm altyapı takımları hafta sonunu maç yaparak geçirdi.U 9 ve U 11 takımları Nazilli’de Fenerspor ile karşılaştı....

Yıldızspor Altyapısı Boş Geçmiyor

banner390
Aydın’ın önemli altyapı kulüplerinden Yıldızspor, hafta sonlarını boş geçmemeye devam ediyor. Mavi-beyazlı ekibin tüm altyapı takımları hafta sonunu maç yaparak geçirdi.

U 9 ve U 11 takımları Nazilli’de Fenerspor ile karşılaştı. U 10 takımı pazar günü Denizli Çamlık Futbol Okulu’nu ağırladı. U 11 takımı ise cumartesi Muğla’da Kariyerspor ile karşılaştı. Muğla Üniversitesi sahasında yağmur altında oynanan maçı Yıldızspor U-11 takımı 8-3 kazandı. U-12 takımı ise İzmir’de devam eden Erkan Velioğlu Turnuvası’nda Altınordu ile karşılaştı.Baştan sonuna kadar çekişmeli geçen maç 1-1 sonuçlandı. Yıldızspor U-12 takımının golünü Kaptan Yankı Güzel attı. U-13 takımı ise Pazar günü Göztepe ile izmir de karşılaştı. Gürsel Aksel tesislerinde oynanan maçı Göztepe ikinci yarıda bulduğu golle 1-0 kazandı.

Yıldızspor’un altyapı koordinatörü Ayhan Çiçek, Yıldızspor’un çalışmalarına devam edeceğini belirterek, hafta sonunda oynadıkları karşılaşmaların öğrencileri için büyük bir tecrübe olduğuna dikkat çekti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.