Ak Parti’den Öğretmenler Günü Ziyareti

AK Parti İlçe Başkanı İsmail Doğdu ve yönetim kurulu üyeleri, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç’u ziyaret ederek Öğretmenler Gününü kutladı.Ak Parti Edremit İlçe Başkanı İsmail Doğdu, ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’...

Ak Parti’den Öğretmenler Günü Ziyareti

AK Parti İlçe Başkanı İsmail Doğdu ve yönetim kurulu üyeleri, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç’u ziyaret ederek Öğretmenler Gününü kutladı.

Ak Parti Edremit İlçe Başkanı İsmail Doğdu, ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ münasebeti ile Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç’u makamında ziyaret etti. Doğdu, “Çocuklarımızın gelişmesinde büyük rol oynayan, gençlerimizi ilim, irfan sahibi yaparak ülkemizin geleceğine yön veren öğretmenlerimize sizin nezdinizde teşekkür ederiz. Öğretmenlerimiz çok kutsal bir görevi ifşa etmekteler. Sorumlulukları çok ağır. Biz yeni seçilmiş bir yönetim olarak eğitim konusunda Edremit’te elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” dedi.

Koç ise, “Bu anlamlı günde bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Edremit’te toplam 125 derslik ihtiyacımız var. Bu da yaklaşık 10 okul yapıyor. Hazineye ait Çifteminareli Camii yanında bir yer var. Buraya hayırsever bir hemşerimizin okul yaptırmasını bekliyoruz. Bu konuda hayırseverlerimizden yardım bekliyoruz” şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.