Ayvalık Ziraat Odasında Delege Seçimi Heyecanı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, yaklaşan Ziraat Odası seçimleri öncesinde odanın seçimlerini gerçekleştirecek delegeler, oda üyelerinin Ayvalık genelindeki muhtarlıklarda yapılan oy kullanma işlemi ile belirlendi.Ayvalık ilçe merkezi ve...

Ayvalık Ziraat Odasında Delege Seçimi Heyecanı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, yaklaşan Ziraat Odası seçimleri öncesinde odanın seçimlerini gerçekleştirecek delegeler, oda üyelerinin Ayvalık genelindeki muhtarlıklarda yapılan oy kullanma işlemi ile belirlendi.

Ayvalık ilçe merkezi ve kırsal mahalle muhtarlıkları binalarına İlçe Seçim Kurulu tarafından konulan sandıklara saat 17.00’ye kadar oy kullanılmasıyla başlayan seçimlerin kesin sonuçlarının hafta başında açıklanmasının beklenildiği öğrenildi.

2015 yılının Şubat ayında yapılması planlanan Ayvalık Ziraat Odası Genel Kurul’unun öncesinde gerçekleşen seçimlerde her mahalleden odaya kayıtlı üyeler arasından, söz konusu genel kurulda Oda Başkanı ve Oda yönetimini belirleyecek delegelerin belirlenmesinin amaçlandığı bildirildi.

Muhabirimize açıklamalarda bulunan Ayvalık Ziraat Odası Başkanı Yusuf Şen, 4 yılda bir gerçekleştirilen ve 6 bine yakın üyesi olan Ziraat Odası’nın delege seçimlerinin Ayvalıklı üreticilere hayırlara vesile olmasını temenni etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.