Ayvalık’ta Kırsal Mahallelerin Yolları Yapılıyor

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde köy içi yolların yapımına başlandı.Şehir içinde kilit parke taşı ile yağmur ve yüzey suyu kanal çalışmalarını sürdüren Ayvalık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, köyden mahalleye...

Ayvalık’ta Kırsal Mahallelerin Yolları Yapılıyor

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde köy içi yolların yapımına başlandı.

Şehir içinde kilit parke taşı ile yağmur ve yüzey suyu kanal çalışmalarını sürdüren Ayvalık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, köyden mahalleye dönüşen Beşiktepe’nin iç yollarının yapımına başladı. Belediye Başkanı Rahmi Gençer, “Köyden mahalleye dönüşen kırsal mahallelerimize her türlü hizmeti götürmek için çalışmalara başladık. Ekiplerimiz mahallelerimizi (köylerimizi) tek tek dolaşarak eksiklikleri tespit etti. Biz de bu liste doğrultusunda aciliyet durumuna göre hizmet ulaştıracağız” dedi.

İlk olarak iş makinesi ile zemin tesviyesi yapılan Beşiktepe Mahallesi’nin ara sokakları en kısa zamanda stabilize hale getirilecek. Yol çalışmalarının büyük bir sıkıntıyı ortadan kaldıracağını kaydeden Beşiktepe Mahallesi Muhtarı Ethem Gümüş, belediyenin seslerini duyduklarını söyleyerek, Başkan Gençer’e teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.