Baldak’tan Doğa Yürüyüşü

Balıkesir Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü (BALDAK) üyeleri, Hanlar mevkiine düzenlenen yürüyüşte unutulmaz bir gün yaşandı.Balıkesir Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü üyeleri, Edremit’te verilen kahvaltı molasının...

Baldak’tan Doğa Yürüyüşü

banner390
Balıkesir Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü (BALDAK) üyeleri, Hanlar mevkiine düzenlenen yürüyüşte unutulmaz bir gün yaşandı.

Balıkesir Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü üyeleri, Edremit’te verilen kahvaltı molasının ardından tekrar hareket ederek Hanlar mevkiine ulaştı. Yapılan hazırlıkların ardından rehber Cahit Dere’den yürüyüş ile ilgili bilgiler alan ekip, 08.40’da yürümeye başladı. Soğuk havada bir saat toplu şekilde yürüyen grup, daha sonra kısa ve uzun parkur olmak üzere ikiye ayrıldı. Kısa parkuru seçenler 14 kilometre, uzun parkuru seçenler ise 24 kilometre yürüdü. Yürüyüş sırasında havanın ısınmasıyla birlikte tempoyu artıran BALDAK ekibi, 12 kilometrelik iniş bölümünü tamamladı. Dönüşte yokuş tırmanan ekip, 13.10’da şelale yanında hep birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından dönüşe geçti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.