Balıkesir’de Lodos Ve Yağmur Etkisini Gösteriyor

Balıkesir’de başlayan kuvvetli lodos ve yağmur etkisini gösteriyor. Sokakta lodos fırtınası ve sağanak yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar ise zor anlar yaşadı.Yurdun bir çok bölgesinde olduğu gibi şiddetli yağış ve fırtına...

Balıkesir’de Lodos Ve Yağmur Etkisini Gösteriyor

Balıkesir’de başlayan kuvvetli lodos ve yağmur etkisini gösteriyor. Sokakta lodos fırtınası ve sağanak yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar ise zor anlar yaşadı.

Yurdun bir çok bölgesinde olduğu gibi şiddetli yağış ve fırtına Balıkesir’de de etkisini arttırarak sürdürüyor. Öğle saatlerinden itibaren etkisini gösteren sağanak halindeki yağmur vatandaşlara zor anlar yaşattı. Hayatı olumsuz yönde etkileyen fırtına ve yağmur trafiğinde aksamasına neden oldu. Yağmura yakalanan vatandaşlar saçak altlarına sığınırken, Fırat Özulu isimli vatandaş ise "Bugün güzel bir yağmur var. İnsanlar neden yağmurdan kaçıyorlar anlamıyorum. Biraz ıslandım ama sıkıntı değil. Güzel bir gün"dedi.

Ramazan Ünal ise yağmur ve fırtına ile ilgili olarak "Günlük güneşlik olan bir havada aniden bastıran havada kar fırtına tipi, yağmur her tarafta sel götürüyor. İnşallah alt yapılarımızda yenilenir su basma olayları olmaz"şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.