banner417
26 Kasım 2014 Çarşamba 16:08
69 Okunma
Bandırma Eğitimciler Derneği’nden Konferans
banner416
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde faaliyet gösteren ‘Bandırma Eğitimciler Derneği’, her yıl düzenlediği yemekli konferans etkinliklerine bir yenisini daha ekledi.

Bandırma Eğitimciler Derneği, her yıl geleneksel olarak 24 Kasım Öğretmenler Günü ile eş zamanlı olarak düzenlediği konferans etkinliklerini bu yıl da devam ettirdi. İlçedeki ‘Keskin’ isimli düğün salonunda düzenlenen konferansa, ilçedeki 36 okulun müdürleri, yöneticileri ve eğitimciler katıldı. Her yıl bir konunun işlendiği yemekli konferans, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı. Programın açılış konuşmasını, dernek başkanı Çağlar Torunlar yaptı. Derneğin eğitim çalışmaları ile ilgili yaptığı icraatları anlatan Çağlar, tüm eğitimcilerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Eğitimci-Yazar Adnan Demirkol, katılımcılara Türkiye’de eğitim seviyesinin durumunu ve gelişmeyi anlattı. Demirkol, Türkiye’nin her tarafında üniversiteler açılarak ve öğrencilerden kitap parası alınmayarak eğitim seviyesinin arttığını ifade etti.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64