Bandırma’da Bilardo Cumhuriyet Kupası Heyecanı

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde, ‘Cumhuriyet Kupası 3 Bant Bilardo Turnuvası’ heyecanı yaşandı.İlçede faaliyet gösteren ‘Olimpic’ isimli bilardo salonu yetkilileri, ‘Cumhuriyet Kupası 3 Bant Bilardo Turnuvası’ tertip etti. Bandırma...

Bandırma’da Bilardo Cumhuriyet Kupası Heyecanı

banner390
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde, ‘Cumhuriyet Kupası 3 Bant Bilardo Turnuvası’ heyecanı yaşandı.

İlçede faaliyet gösteren ‘Olimpic’ isimli bilardo salonu yetkilileri, ‘Cumhuriyet Kupası 3 Bant Bilardo Turnuvası’ tertip etti. Bandırma Belediyesi’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen ve 1 hafta süren turnuvaya farklı illerden gelen çok sayıda sporcu katıldı. Finale kalan yarışmacılar, rakiplerini yenebilmek için yoğun çaba sarf etti. Yarışmacıları izleyen bilardo sevenler ve hakemler de heyecanlı anlar yaşadı. Geleneksel hale gelen 3 Bant Bilardo Turnuvası’nda birinci Balıkesir’den Necdet Yalçın, ikinci Yalova’dan Mustafa Saraç, üçüncü İzmit’ten Koray Kıymaz, dördüncü İzmit’ten Kubilay Şahin oldu.

Turnuvanın şampiyonlarına, ödüllerini 22. Dönem Balıkesir Milletvekili ve Bandırma eski Belediye Başkanı Sedat Pekel verdi. Ödüllerini alan yarışmacılar, tertip komitesine ve yetkililere teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.