Bandırma’daki Yeni Parklar Çocukları Sevindiriyor

Balıkesir’in Bandırma Belediyesi Park-Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçenin farklı noktalarında hizmete alınan yeni çocuk parkları çocukları ve ailelerini mutlu ediyor.Son olarak, ilçenin İhsaniye Mahallesi Solakoğlu Sitesi...

Bandırma’daki Yeni Parklar Çocukları Sevindiriyor

banner390
Balıkesir’in Bandırma Belediyesi Park-Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçenin farklı noktalarında hizmete alınan yeni çocuk parkları çocukları ve ailelerini mutlu ediyor.

Son olarak, ilçenin İhsaniye Mahallesi Solakoğlu Sitesi önünde yapımı tamamlanan yeni çocuk parkı ve spor gruplarının hizmete alınmasından dolayı mahalle sakinleri, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sert’e teşekkür ederek ikramda bulundu. Mahalle sakinleri, bu bölgede hem çocukların, hem de ailelerin vakit geçirebilecekleri güzel bir sosyal alan oluşturduklarından dolayı Bandırma Belediyesine teşekkür etti. Başkan Yardımcısı Mehmet Sert, belediye ekiplerince Bandırma genelinde birçok noktada yeni parkların ve spor gruplarının yapımının tamamlandığını belirterek, bundan sonra da aynı hizmetleri Belediye’ye bağlanan yeni mahallelerde de yapılacağını söyledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.